Reklamní Balzámy na rty s Vaší etiketou  

Reklamní balzám na rty je výborný reklamní předmět. Velká reklamní barevná plocha, denní používání, trvanlivost v desítkách měsíců. Po celý rok: v létě SPF 15, v chladných měsících rakytník a pšenici. Navíc pro Vaše zákazníky kupujete opravdový hydratační balzám, který Vaše rty chrání a vyživuje.


balzamy-reklamni-skupina
 
 katalog_ke_stazeni_zde


Nebojte se být originální!
Získejte si vaše klienty tímto netradičním reklamním předmětem, se kterým se odlišíte. Dejte jim něco, co opravdu využijí a pokaždé si na vás rádi vzpomenou. 


Bílý nebo černý obal? Máme obě varianty za stejnou cenu.
bily-a-cerny-balm-Vase-logo 
reklamni_balzamy_pet_duvodu
balzamy_slozeni_druhy

Volně si nakombinujte složení, které bude Vašim zákazníkům nejlépe vyhovovat. Cena zůstává stejná,  žádný příplatek.


Web
Máte nad 25 zaměstnanců a chcete uspořit na daních?
Máme recept: celá dodávka  reklamních balzámů je náhradním plněním ve smyslu § 81 zákona č. 435/2004 Sb Celobarevná etiketa v kvalitě fotografie pro výrazný efekt Vaší reklamy. Navíc v ceně balzámů (při 100 ks) jsou grafické práce a příprava etikety k tisku. Po zaslání Vašeho loga Vám balzámy vyrobíme za několik dnů.

etikety_balzamyreklamni_balzamy_pet_duvodu
tray_balzamy_reklamni 


Vaše reklamní balzámy Vám dodáme na stojánku pro 20 ks. Opět neplatíte žádný další příplatek


Váš reklamní balzám je Oceněný výrobek roku 2014  Máte jistotu TOP kvality. Navíc má záruční dobu v řádu desítek měsíců, balzám můžete využívat opravdu dlouhou dobu beze změny kvality.

vyrobek_roku


Vaše reklamní balzámy Vám zabalíme podle Vašeho přání do různých typů reklamního balení.


balzamy_knizka_vlastniVarianta papírové knížky, která je celá potištěná Vaší celobarevnou reklamou. Do knížky je vlepen Váš reklamní balzám na rty.


balzamy_knizka_etiketa
Varianta papírové knížky se samolepkou je ideální pro menší objemy kolem 50 ks. Můžete si vybrat černou nebo bílou variantu.


balzamy_organza
balzamy_PETTop