Reklamní dárky pro Vaše zákazníky a klienty od 22 Kč
reklamni_darky_home

Pro Vaše obchodní partnery nebo zákazníky Vám vyrobíme originální reklamní dárky, a to do 100 Kč za kus. V nabídce reklamních dárků naleznete zde skvělé dárky již od 22 Kč bez DPH. Můžete se rozhodnout, zda hledáte svůj vlastní design nebo postačí Vaše logo.

Již od 200 ks můžete mít dárky s vlastním designem obalu. Při objemech od 25 ks si můžete vybrat z jednotlivých designových řad, které opatříme Vaším logem jak na etiketě, tak i na obalu. Před vlastní výrobou Vám navrhneme design etikety nebo obalu, který posoudíte, a po Vašem schválení obratem začínáme Váš originální reklamní dárek vyrábět. Dodávka je pak záležitostí v řádu dní.

Z naší nabídky si vyberete reklamní dárky určené jak pro muže, tak pro ženy. Nabídneme Vám i reklamní dárkové sety, který jsou učeny ženám i mužům současně.

V naší nabídce jsou vonné difuzéry do kanceláře nebo do auta, reklamní krémy na ruce, dárkové sady, tekuté antibakteriální gely, laky na nehty, řasenky. Navíc máte jistot, že veškeré použité komponenty jsou z Evropské unie a máte tak jistotu že splňují evropskou legislativu.

Konzervativní černobílý design design řady AROMA & SPA  je určen pro pánskou i dámskou klientelu a bude vždy ladit s Vaším logem. 

Krásný květinový design řady LA LILA  pro dámskou klientelu je absoultní zárukou, že Vaše zákaznice budou z tohoto reklamního dárku zcela nadšeny. 

Řada FARMA nabízí produkty ruční výroby, například ručně vyrobená mýdla.

Buďte originální, zapomeňte na tradiční reklamní předměty, kterých jsou Vaši zákazníci už přesyceni. Vyjděte ze stínu a věnujte Vašim zákazníkům a obchodním partnerům reklamní dárky od společnosti NEOCOS.

Top